Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Hotel U Splavu

Hotel U Splavu
Název: Hotel U Splavu
Typ objektu: Hostel, ubytovna
Město: Kostelec nad Orlicí
Lokalita: Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký kraj)
Adresa: V Lukách 93, 517 41 Kostelec nad Orlicí
Souřadnice GPS: 50.115611,16.216593
Kapacita lůžek: 43
Cena od: 300 Kč
Cena polopenze: 130 Kč
Cena plná penze: 200 Kč
Telefon: +420 604 139 816
E-mail:
Webové stránky: http://usplavu.webnode.cz/
Hotel v rekreační oblasti města Kostelec nad Orlicí. Je vhodný pro rekreaci, firmy, večírky, oslavy, školení, svatby, srazy. Ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.

Ceník
Jednolůžkový pokoj 400,-/pokoj/noc
Dvoulůžkový pokoj 600,-/pokoj/noc
Třílůžkový pokoj 900,-/pokoj/noc
Apartmá 1200,-/pokoj/noc
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Součástí hotelu je nekuřácká restaurace s tanečním parketem, bar a salonek. V letním období je v provozu zahrádka. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky nápojů a jídel. Samozřejmostí je také možnost sjednání snídaní a polopenzí. Pivo Staropramen, Pilsner Urquell, výběr z moravských jakostních odrůdových a přívlastkových vín. Restauraurace je otevřena celoročně. Celková kapacita 90 hostů. Jídelní lístek obsahuje polévky, minutky z kuřecího, vepřového a hovězího masa, bezmasá jídla, těstoviny a těstovinové saláty, bramboráky, zmrzlinové poháry, palačinky.
Služby
Naše prostory jsou vhodné ke konání např. svateb, srazů abiturientů, školení, kurzů, seminářů, večírků, narozeninových oslav. Parkoviště pro automobily hostů se nachází přímo pod balkony pokojů. Možnost sjednání projížďky na koni. Zajištění teambuildingových programů. Půjčovna lodí v sousedním kempu. Možnost rybaření.
Popis okolí
Přímo na břehu řeky Divoké Orlice, v sousedství koupaliště, tenis. Na cykloztezce. Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.
Tipy na výlet
Město Kostelec nad Orlicí má výhodnou polohu, je na hlavním tahu silnice I/11 Praha-Ostrava, na železniční trati Praha - Hradec Králové - Letohrad - Hanušovice. Kostelec nad Orlicí je výchozím bodem pro velké množství výletů. Město a jeho blízké okolí nabízejí mnoho možností, jak využít volný čas. Město má vysokou hodnotu architektonickou a památkovou. Mezi zajímavosti města patří například Nový zámek v empírovém stylu (veřejnosti nepřístupný, v restituci byl vrácen původním majitelům, Kinským a byla zahájena jeho důkladná oprava) se zámeckým parkem patřícím mezi nejrozsáhlejší a nejhodnotnější přírodní krajinářské parky v kraji. Hojně navštěvované jsou hrad v Potštejně a Liticích, zámek v Častolovicích, Doudlebách nad Orlicí, Rychnově nad Kněžnou, Opočně, Muzeum F. L. Věka v Dobrušce, Muzeum krajky ve Vamberku, betlém v Třebechovicích pod Orebem, rozhledna na Vrbici a poutní místo Homol. Cyklisté mohou využít cyklobus jezdící z Palackého náměstí v Kostelci nad Orlicí do Orlických hor.
Konference
Sál 65 osob, Salonek 35 osob.
Sportovní možnosti
Milovníkům cykloturistiky je k dispozici místnost na uskladnění jejich kol a půjčovna horských kol. Půjčovna lodí v sousedním kempu. Možnost rybaření.
Platební karty
Ne.

Hotel U Splavu - fotogalerie

Hotel U Splavu
Hotel U Splavu
Restaurace
Restaurace
Salonek
Salonek
Pokoj
Pokoj
Splav
Splav
Řeka nad splavem
Řeka nad splavem

Hotel U Splavu - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Hotel U Splavu - Katalog ubytování