Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice
Název: Ubytování České Budějovice
Typ objektu: Hostel, ubytovna
Město: České Budějovice
Lokalita: České Budějovice (Jihočeský kraj)
Adresa: Školní 8, 37010 České Budějovice
Souřadnice GPS: 49°0'2.581" N 14°28'31.782" E
Kapacita lůžek: 22
Cena od: 350 Kč
Telefon: 721 589 838
E-mail:
Webové stránky: http://www.ceske-budejovice-ubytovani.cz
Nabízíme levné ubytování v Českých Budějovicích vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Ubytování České Budějovice najdete v klidné a tiché části města. Levné ubytování v okrajových částech města České Budějovice Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a neomezená možnost parkování.
Pokoje levného ubytování v Českých Budějovicích jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké a jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, televizí, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Některé pokoje ubytování České Budějovice jsou vybaveny kuchyňkou s mikrovlnkou.
Ubytování v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Levné ubytování České Budějovice se nachází v severovýchodní tiché části města za pivovarem Budvar.
České Budějovice jsou k ubytování velice vhodným městem, protože jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Pokud navštívíte České Budějovice, levné ubytování lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.
Největší zájem o levné ubytování ve městě České Budějovice je koncem letních prázdnin v době konání jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem o ubytování v Českých Budějovicích bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích v těchto termínech doporučujeme, aby si zajistili ubytování s větším časovým předstihem.
Ceník
Cena za osobu/noc:

Čtyřlůžkový pokoj od 350 Kč
Třílůžkový pokoj od 430 Kč
Dvoulůžkový pokoj od 495 Kč
Jednolůžkový pokoj od 690 Kč
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Ubytování České Budějovice má vlastní restauraci, kde jsou podávány chutné a bohaté snídaně, večeři si ubytovaní hosté mohou vybrat dle nabídky z jídelního lístku.
Služby
Kromě ubytování v klidné části města Vám Ubytování České Budějovice nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště. Recepce se ubytování hostů věnuje nonstop 24 hodin.
Popis okolí
V okolí Ubytování České Budějovice je mnoho cyklistických i turistických tras se spoustou historických památek.
Tipy na výlet
V rámci Vašeho ubytování ve městě České Budějovice doporučujeme prohlídku historického centra Českých Budějovic. Zajistíme Vám návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od Ubytování České Budějovice. Prohlídka pivovaru je spojena s ochutnávkou piva. Ubytování České Budějovice Vám také doporučuje jízdu na kolech do širokého okolí, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Ubytování České Budějovice - fotogalerie

 

Ubytování České Budějovice - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Ubytování České Budějovice