Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Garni Hotel Zelená Marína ****

Garni Hotel Zelená Marína ****
Název: Garni Hotel Zelená Marína ****
Typ objektu: Hotel ****
Město: Vrchlabí
Lokalita: Trutnov (Královéhradecký kraj)
Adresa: Pražská 594, 543 01 Vrchlabí
Kapacita lůžek: 26
Cena od: 550 Kč
Cena polopenze: 150 Kč
Cena plná penze: 300 Kč
Telefon: +420 739 003 350
Fax: +420 499 421 331
E-mail:
Webové stránky: http://zelenamarina.cz
Garni Hotel Zelená Marína je situován na okraji centra krkonošského města Vrchlabí. Hotel nabízí pobyt v klidném horském prostředí pro celoroční dovolenou a odpočinek. Velkou výhodou hotelu je poloha nedaleko lyžařských vleků, koupaliště a dostupnosti krásy krkonošských hor. Svým umístěním je vhodný nejen pro turisty nebo sportovce, ale i obchodníky a manažery firem. Spokojeni budou také senioři a rodiny s dětmi, kteří mají vyšší nároky na kvalitu služeb. Hotel je připraven nabídnout ty nejlepší ubytovací a stravovací služby včetně kompletního servisu.
Ceník
Od 550,- Kč
- výhodné pobytové balíčky
- cenové zvýhodnění pro pobyty 3 - 5 nocí
- cenové zvýhodnění pro pobyty 5 nocí a více
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Letní zahradní restaurace. Celoročně bez omezení je v provozu i zahradní restaurace Špek Stube. Stranou, od hluku z ulice, vybízí k příjemnému posezení, občerstvení s možností vidět své ratolesti na zajímavých dřevěných atrakcích, houpačkách a prolézačkách. Mimo nabídku čerstvě grilovaných kolen, žeber, kuřat, steaků, hotových jídel a zeleninových salátů, nabízíme i speciální druhy dezertů, domácích moučníků, zmrzlinových pohárů a palačinek. Zahrada je hojně využívána i pro pořádání soukromých i firemních zahradních slavností „garten party“ a společenských „grill party“ s hudbou. Restaurace má kapacitu 70 míst. Letní obsluhovaná zahrádka má kapacitu 50 míst. Letní samoobslužná zahrada má kapacitu 100 míst. Restaurace je otevřena denně od 11.00 do 22:00 hodin.
Služby
• Hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu • úschovna lyží, snowboardů, lyžařské obuvi, dětských kočárků a kol • doplňkový prodej na recepci • denní tisk • možnost platby platební kartou • možnost založení hotelového účtu • dětská postýlka • překladatelské a sekretářské služby • zajištění průvodcovských služeb do okolí • praní a žehlení prádla • organizace tematických zájezdů hotelovým minibusem • zajištění půjčovny kol a lyží • zajištění taxi • zajištění ostatních služeb, masáží, kosmetiky • zajištění hlídání dětí.
Popis okolí
V blízkosti hotelu (cca 800m) je městské koupaliště – rybník zvaný „Kačák“. V rybníce je možné se za slunných letních dnů na místní plovárně i s dětmi osvěžit a občerstvit. Pokud jste majitelem rybářského lístku, můžete na „Kačáku“ provozovat své rybářské umění. Hosté, kteří upřednostňují aqua centra, jistě navštíví Aqua Park s tobogánem ve Špindlerově Mlýně nebo zajedou do bazénu v Jilemnici. V okolí hotelu jsou místní mírné lyžařské vleky - Imlaufův a Kebrlův kopec. Tyto sjezdovky jsou určené pro méně zkušené lyžaře, děti a seniory. Fungují zde profesionální Školy lyžování. Z autobusové zastávky cca 70m od hotelu se autobusem dostanete do vyhlášeného lyžařského areálu Herlíkovice se sjezdovkou 1400m. Špindlerův Mlýn a jeho lyžařské areály je vzdálen jen 12 km od hotelu. Další zimní střediska – Harrachov, Černý Důl, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou a Mladé Buky jsou též dobře dostupné. Pro milovníky pohledů z ptačí perspektivy nabízí možnost vyhlídkových letů nad Krkonošemi a okolím místní letiště. Golfové hřiště „Grund“ v nedalekých Mladých Bukách (cca 12 km) poskytuje zábavu pro vyznavače zeleného greenu. Okolí hotelu poskytuje možnosti mnoha výletů a zábavy. Pokud vás již omrzela pěší turistika, nabízíme jízdu na kole po vyznačených cyklostezkách, jízdu na koni nebo případně projížďku kočárem. Můžete si zahrát tenis na místních tenisových kurtech nebo zahrát squash nebo bowling. Vaše děti potěšíte návštěvou místního Krkonošského muzea, prohlídkou Zámeckého parku ve Vrchlabí nebo nezapomenutelným výletem do nedaleké Zoologické zahrady se Safari ve Dvoře Králové nad Labem. Z našeho hotelu není daleko na rybníky, hrady a skály do Českého ráje a do skalního labyrintu Adršpach.
Tipy na výlet
Krkonoše jsou hornatá oblast ležící na území České republiky a Polska. Nejvyšší horou Krkonoš a zároveň dominantou Východních Krkonoš je Sněžka (1.602 m.n.m) ležící na hranici ČR a Polska. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a zároveň patří mezi nejnavštěvovanější. Na jejich území pramení významná řeka Labe, nachází se zde několik vodopádů z nichž nejvyšší je Pančavský se 140 m, mnoho dalších přirozených toků a lesů, rašeliniště, horské a alpinské louky nebo opuštěné lomy. Mezi turistické zajímavosti zcela jistě patří také dvě ledovcová jezera a několik malých jezírek. Krkonoše se také, i přes svou malou rozlohu, vyznačují neobvykle bohatou faunou a flórou. Na území Krkonoš byla v roce 1963 vyhlášen Krkonošský národní park s rozlohou 54.969 ha. Přes 1.300 druhů kvetoucích rostlin, 50 savců, 160 ptáků, 800 km letních i zimních značených cest, 14 lanovek, cca 400 vleků a více jak 500 km udržovaných běžeckých tratí, velký počet přírodních krás i turistických zajímavostí nebo několik významných památek, dává velké množství příležitostí k prožití letní i zimní dovolené pro náročné i rodiny s dětmi. Své zde naleznou i vyznavači cykloturistiky. Lyžování je bezesporu nejoblíbenějším zimním sportem. Pro lyžování na horách v Čechách nenajdete lepší lokalitu než v Krkonoších. Krkonoše jsou právem považovány za lyžařský ráj, a to jak pro sjezdové lyžování tak i běžky. Ve většině lyžařských areálů jsou samozřejmostí upravené sjezdovky a běžecké tratě, školy lyžování, půjčovny lyží, skibusy a v řadě míst i stále oblíbenější noční lyžování. Horská turistika přináší pocit radosti, uvolnění a znovunabití energií. Někdy se do krásné přírody vydáváme hledat klid, jindy turistika přínáší adrenalinové zážitky, někdy utíkáme do samoty, jindy utužujeme nebo vytváříme mezilidské vztahy.
Konference
Garni Hotel Zelená Marína nabízí možnost pořádání různých seminářů, školení, prezentací nebo malých společenských akcí v salonku s kapacitou až 30 míst. Salonek je možné dle přání zákazníka řešit na konferenční nebo divadelní uspořádání. K dispozici je zpětný projektor, promítací plátno, připojení na internet, mobilní flipchart s náhradními bloky a popisovací soupravou, kopírka, scanner. Školící salonek je klimatizován. V případě větší skupiny hostů je možnost pořádání akcí v naší restauraci Špek Stube, a to až do 70 ti osob.
Sportovní možnosti
Skiareál Herlíkovice leží v Krkonoších, 3 km od města Vrchlabí. Areály Herlíkovice a Bubákov mají propojené sjezdovky a společné jízdenky, které platí také v areálech Šachty - Vysoké n. Jizerou a Kamenec - Jablonec n. Jizerou. Méně náročné tratě na Bubákově budou vyhovovat rodinám s dětmi, sjezdovky z vrchu Žalého uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře a snowbordisty. Můžete se svézt na jedné z nejdelších lanových drah v Krkonoších dlouhé 1450m nebo vyzkoušet osm vleků s kapacitou 6000 os/h. Nadmořská výška 540 - 1019 m • lanovka Žalý, lyžařské vleky, přepravní kapacita 5 960 osob/hod • 11.3 km upravovaných, 5.1 km technicky zasněžovaných sjezdových tratí všech obtížností • 2,5 km osvětlených tratí - nejdelší a nejhezčí lyžování v Krkonoších • lyžařská škola, občerstvení / bufet, prodej lyžařských potřeb, půjčovna lyží a snowboardů, skibus, skiservis, snowpark s vlastním vlekem • 13 km upravovaných běžeckých tratí.
Platební karty
Visa, Master card a další.

Garni Hotel Zelená Marína **** - fotogalerie

 

Garni Hotel Zelená Marína **** - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Garni Hotel Zelená Marína ****