Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Hotel Miskov

Hotel Miskov
Název: Hotel Miskov
Typ objektu: Hotel ***
Město: Sedlec-Prčice
Lokalita: Příbram (Středočeský kraj)
Adresa: Myslkov 13, 257 91 Sedlec-Prčice
Souřadnice GPS: 49°33'48.33" 14°27'26.88"
Kapacita lůžek: 38
Cena od: 280 Kč
Cena polopenze: 140 Kč
Telefon: +420 317 834 570
E-mail:
Webové stránky: http://www.hotelmiskov.cz/index.html
Rodinný hotýlek, který leží uprostřed lesů a rybníků v kopcovité krajině „České Sibiře“ nebo-li „Malé Šumavy“. Hotel se nachází ve výšce 620m nad mořem, 70km jižně od Prahy. Hotýlek je vhodný pro kongresovou turistiku, rodinné rekreace, školení, semináře, pořádání různých večírků, svatebních hostin, školy v přírodě, školní výlety, patříme pod dětskou hygienu.
Ceník
Od 280,- Kč za osobu a den.
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Kromě domácích českých jídel pořádáme zvěřinové dny, rybí hody, staročeskou zabijačku a ochutnávku slováckých jídel s typickou kapustnicí. Pro labužníky upravujeme na venkovním grilu selata, jehňata, krůty a kuřata, vždy se salátovým bufetem (výběr z deseti druhů). V létě pořádáme večery s kytarou a grilováním.
Služby
Rodinné rekreace, soukromé a firemní akce, školení, svatby, dětské rekreace, školní výlety, srazy, pro sportovce.
Popis okolí
Jedná se o kopcovitou krajinu s horským rázem. Příroda je zachovalá, nepoškozená průmyslem (žádný tady není). V lesích je hojnost hub, na některých loukách najdete vzácné rostliny jako jsou vstavače, alpská beztrnová růže a Dřípatka horská.
Tipy na výlet
Památky a naučné stezky (včetně vzdáleností): * toulky po nesnadných cestách za megality (kameny), které mají dle mínění senzibilů energetickou sílu a především léčivé účinky * Myslkovský dolmen a obětní kámen (1 km) * veletínský menhir * menhiry u Chlistova (3,3 km) * Čertovo břemeno na Javorové skále * procházky za kapličkami Českého Meránu * naučná stezka okolo Petrovic s Husovou kazatelnou (7 km) * zámky a hrady - Vysoký Chlumec (7,5 km), Vrchotovy Janovice (14,4 km), Orlík, Zvíkov * historické město Tábor (20 km) * zbořeniště hradů Zvěřinec (2,7 km) a Borotín (14,1 km) * větrný mlýn u Příčov (13,4) * rozhledna u Petrovic (8,7 km) * Chýnovské jeskyně * skanzen Vysoký Chlumec (7,5 km) * hvězdárna Sedlčany (10 km).
Sportovní možnosti
K hotýlku patří tenisový kurt, hřiště, pro nejmenší dětské oplocené hřiště a zahrada s ohništěm. Možnosti sportování v blízkém okolí: * několik koňských farem, které pořádají vyjížďky i s výukou * golfové hřiště Čertovo břemeno * paintball * sjezdové lyžování Monínec * ski areál Kvasejovice (2 km) * cyklotrasy * turistické cesty * trasy pro běžky * sportovní rybolov (rybníky) Nové Dvory a Vrchotice * koupání * Pochod Praha – Prčice
Platební karty
Ne.

Hotel Miskov - fotogalerie

 

Hotel Miskov - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Hotel Miskov - Katalog ubytování