Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Jezerní penzion Lipno

Jezerní penzion Lipno
Název: Jezerní penzion Lipno
Typ objektu: Penzion
Město: Černá v Pošumaví
Lokalita: Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Adresa: Hůrka 52, 382 23 Černá v Pošumaví
Kapacita lůžek: 47
Telefon: +420 602 159 506
E-mail:
Webové stránky: http://www.penzion-lipno.cz
Jezerní penzion Lipno
Penzion Jezerní v Hůrce na Lipně Vám nabízí ubytování v penzionu, apartmánech, karavanech a rozsáhlém zatravněném pozemku s pláží, občerstvením a sprchami s teplou vodou přímo na břehu Lipna. Ubytovací kapacita: 47 lůžek v penzionu, 26 lůžek v apartmánech + možné přistýlky. Možnost ubytování v zimě, (apartmány, karavany).
Penzion je po rekonstrukci !
Nové pokoje s koupelnami, sprchovým koutem, TV, balkonem a nejkrásnějším výhledem na Lipno !
Zvýhodněná zimní nabídka - ubytování, skibus, skipas, polopenze !
Lyžování Hochficht – Rakousko a ski areál Lipno
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Naše restaurace nabízí: možnost stravování po celý den! 80 míst k sezení, z toho: 20 míst venkovní terasa s výhledem na Lipno, 30 míst v přístavku s výhledem na Lipno, 30 míst v restauraci s barem a videoprojektorem. Restaurace je dostatečně prostorná i pro pořádání svateb, oslav i firemních školení a dalších aktivit.
Služby
Každý pokoj je vybaven satelitním přijímačem, sociálním zařízením a ledničkou. Ubytování v penzionu je možný po celý rok. Pokoje: dvoulůžkový 2 x, dvoulůžkový plus přistýlka 3 x, dvoulůžkový plus 2 přistýlky 3 x, čtyřlůžkový 1 x, čtyřlůžkový plus 1 přistýlka 1x. V místě je možno zakoupit hostovací rybářské povolenky a nástražní rybičky.V areálu penzionu je možné grilování ( posezení u ohně), velké vyžití pro děti ( houpačky, skluzavka, pískoviště, trampolína a ping-pongový stůl), je možnost zapůjčení lodiček s elektromotorem a kanoe, v blízkosti penzionu je možnost zapůjčení katamaránů, 100m od penzionu je vybudovaná cyklostezka, v penzionu je k dispozici prádelna s automatickou pračkou, možnost úschovny kol, lyží a surfů, parkoviště v areálu penzionu, celý areál je oplocený a na noc se uzamyká.Při rezervaci požadujeme 1000,- zálohu.
Popis okolí
Jezero Lipno je nějvětší v České republice. Je známým rekreačním střediskem již řadu let a je vyhledávané zejména rybáři a milovníky vodních sportů (windsurfing, jachting). V posledních letech zde byla vybudována rozsáhlá síť cyklostezek, je přístupnýn pravý břeh Lipna kde dříve bývala železná opona. V poslední době je také i na Lipně populární nordicwalking. V poslední době je Lipno populární i v zimě - jezero se mění v největší kluziště v ČR, kolem lipenských obcí vedou upravované běžkařské stopy, známý je Skiareál Lipno (Kramolín), můžete také využít výhodného balíčku lyžování v rakouském Hochfichtu a ubytování u nás (ubytování + doprava + skipas). Z Lipna je kousek do Rakouska (Studánky, Zvonková) i Německa (Strážný).
Tipy na výlet
V blízkosti jsou známé turistické lokality: Medvědí stezka, Plešné jezero s pomníkem Adalaberta Stiftera, Čertova stěna, Vítkův Hrádek, Pravý břeh Lipna se zaniklými vesnicemi a nedotčenou přírodou, Šumavský národní park, Český Krumlov (zámek, otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín a útrpného práva, tuhové doly), Hluboká nad Vltavou (zámek), České Budějovice. DALŠÍ MOŽNOSTI: ZIMNÍ NABÍDKA - Lyžování v rakouském Hochfichtu, ubytování u nás. Výhodný balíček: ubytování v apartmánech + polopenze v areálu penzionu+ doprava skibusem do Rakouska + skipas na Hochficht za 6.500,- / osoba / týden (Balíčkové ceny od 4.1.2010 do 22.3.2010), 6x ubytování od neděle do soboty, 5 x doprava na Hochficht - odvoz na sjezdovku autobusem přímo od penzionu až k vleku, 5x celodenní skipas (lyžování 9:00 - 16:00 pondělí až pátek.Na Hochfichtu je 24 km kvalitních sjezdovek, jak pro náročné tak pro začátečníky a rodiny s dětmi, děti od 10 do 15 let: 5.600,- děti do 10 let: 3.750,-. Při použití vlastní dopravy na Hochficht Vám bude z ceny odečteno 800,- Kč. Záloha při objednávce 3000,- Kč / osoba. Lyžování na Šumavě (Skiareál Lipno) bruslení na jezeře, běžky na trasách v okolí, snowkitting, 6x ubytování od neděle do soboty, 5x celodenní skipas ( lyžování od 9.00 - 16.00 hod.) Sezona A - balíčkové ceny do 18.12 2009 a od 15.3.2010 ubytování - polopenze - skipas na Lipno za 3850,-Kč/os./týden, děti od 6 let do 18 let 2550,-Kč. Sezona B - baíčkové ceny od 4.1 - 29.1 2010 ubytování - polopenze - skipas na Lipno za 4200,-Kč/os./týden, děti od 6 let do 18 let 2800,-Kč. Sezona C - balíčkové ceny od 19.12.2009 - 3.1.2010, 30.1 - 14.3.2010, ubytování - polopenze - skipas na Lipno za 4660,-Kč/os./týden děti od 6 let do 18 let 3100,-Kč. Silvestr ! - Minimální doba pobytu 3 noci ,,plus" 300,-Kč/osoba za silvestrovský bufet s půlnočním přípitkem. Windsurfing a jachting, rybaření, houbaření a borůvky, písčité pláže , opalování a koupání, cykotrasy a stezky pro pěší turistiku a nordicwalking, snowtubing, lyžování, bruslení a běžky.

Jezerní penzion Lipno - fotogalerie

 

Jezerní penzion Lipno - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Jezerní penzion Lipno