Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Modrokamenná bouda

Modrokamenná bouda
Název: Modrokamenná bouda
Typ objektu: Penzion
Město: Janské Lázně
Lokalita: Trutnov (Královéhradecký kraj)
Adresa: Modrokamenná 206, 542 25 Janské Lázně
Kapacita lůžek: 45
Cena od: 350 Kč
Cena polopenze: 400 Kč
Telefon: +420 777 901 023
E-mail:
Webové stránky: http://www.ubytovani-janske-lazne.cz
Penzion Modrokamenná bouda se nachází v Krkonoších v Janských lázních na krásném místě na okraji horské louky, která je ze všech stran obklopena lesem. Klidné místo, přitom pouhé 2 km od centra Janských Lázní. Ač na kopci /787 m.n.m/ - je kolem penzionu velký rovinatý terén 3-hektarové louky. Název „Modrokamenná bouda“ je odvozen od skalního útvaru „Modré kameny“ který se nachází nad penzionem. Díky své ideální poloze je penzion vhodný nejen k zimní dovolené ale i k celoročnímu využití a relaxaci. Na své si u nás přijdou jak rodiny s dětmi, jednotlivci, větší skupiny, důchodci, cykloturisté, sportovní soustředění, firemní a dětské akce atd. Pokud chce někdo do víru zábavy, stačí ujít nevelkou vzdálenost cca 1,5-2km do Janských lázní kde je mu k dispozici řada místních podniků. Penzion Modrokamenná bouda byl kompletně zrekonstruován v roce 2001 a kapacita ubytování je 45 lůžek plus přistýlky. Ubytování zajistíme v pokojích pro 2 až 5 osob a jednom pokoji pro 6 osob. V každém pokoji je TV se satelitními programy. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a WC. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Ceník
Jaro,léto,podzim:
od 350,-Kč se snídaní
400,-Kč s polopenzí
Zima:
Silvestrovský týden ---- 700,-Kč
1.12.-17.1 ---- 450,-Kč
16.1.-20.3 ---- 500,-Kč
21.3.-31.3 ---- 450,-Kč
Děti 2-10 let 20% sleva
Všechny ceny jsou na osobu a den včetně polopenze.
Snídaně formou švédského stolu.
Též možnost pouze snídaně.

Domácí zvířata 100,-Kč na den

Lázenský poplatek 15,-Kč/dospělá osoba/den
mimo studentů a důchodců.


Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Ubytování u nás je možno objednat s polopenzí či se snídaní. Snídaně se podává formou švédského stolu. Oběd si mohou hosté vybrat z bohatého jídelního lístku restaurace. Též možnost plné penze.
Služby
V penzionu je kromě baru zákaz kouření. V létě je přímo u penzionu hřiště na nohejbal a volejbal, menší hřiště s bránami na fotbal, ruské kuželky, dětské hřiště, grill a ohniště s posezením. Přímo kolem penzionu též vedou značené cyklistické trasy 27 a 1B stejně tak jako značené turistické trasy. Rádi Vám dáme tipy na výlet. V restauraci penzionu je též televizor a DVD ke sledování např. sportovních přenosů či k účelům vyučovacím nebo školení. Dále pak stolní fotbal a kulečník pro večerní zábavu. K dispozici pro hosty též internet. Po celodenním sportu můžete k relaxaci využít i saunu s bazénkem a také východem do sněhu.
Popis okolí
Asi 200 m od penzionu jsou 2 osvětlené lyžařské vleky 500 a 400 m dlouhé-tzv. Košťálka. Černá hora je od penzionu dostupná na lyžích přes vlek Idyla, který navazuje přímo na lanovku/osmikabina/ a čtyřsedačku Protěž. Zpět z Černé hory přímo k penzionu se sjede na lyžích od hotelu Černá bouda kolem Pardubických bud. Též je zde možnost sjet k dolní stanici vleku Koštálka a nechat se vytáhnout k Modrokamenné boudě. Na všechny vleky platí jedna permanentka. V zimě připravujeme vedle penzionu na ploše kurtu přírodní ledovou plochu. Takže brusle s sebou.
Tipy na výlet
Zajímavosti - Janské Lázně - Krkonoše Modré kameny Několik křemencových skalisek na jižním úbočí Světlé hory přístupných po TZC. Před navštěvníkem se rozprostře krásný výhled na Krkonoše. Pouhých 1,5 km od ubytování v penzionu Modrokamenná bouda - Janské Lázně. Černohorské rašeliniště - v místě, kde se spolu stýkají Černá a Světlá hora. Na 60 ha vzniklo největší rašeliniště lesního typu pro oblast Krkonoše. Cca 5 km od ubytování v našem penzionu. Horská farma na Vlašských boudách - mléčná farma Davida Sosny je jedna z velmi mála horských farem v Krkonoších, založených na principu budního hospodářství, kde v 21 století žije člověk z krav chovaných pro mléko tradičním způsobem. Cca 10 km od penzionu. Rozhledna Panorama – Černá hora Původní sloup lanové dráhy, 100m od horní stanice současné lanovky. Ve výšce 21 m je vyhlídková plošina, odkud se nabízí pohled na Janské Lázně a Krkonoše. Cca 7 km od ubytování. Bazén - Janské Lázně Rehabilitační bazén s minerální vodou a vodními atrakcemi. Cca 3 km od ubytování.
Sportovní možnosti
Černou horu také v zimě opřádá 50 km upravovaných běžeckých tratí. Je zde též 3,5km dlouhá sáňkařská dráha. Ve skiaréálu je několik kvalitně upravovaných sjezdových tratí, z nichž nejdelší měří 3000 m a je při horších sněhových podmínkách zasněžována. Na vrchol se dostanete kabinkovou lanovkou nebo čtyřsedačkou Protěž a vlekem Anděl. Poslední jízdou můžete sjet pohodlně zase až k nám.

Modrokamenná bouda - fotogalerie

 

Modrokamenná bouda - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Modrokamenná bouda - Katalog ubytování